Muskogee Central High Class of 1967

Still "Doin' It" after all these years (breathing)

Okulların Yaptığı 5 Hile | Uçuş Okulları Kızacak | Video Sonunda Bonus

Okulların yaptığı 5 hileden bahsedip bazı fikirler ve tavsiyeler vermeye çalıştım. Maalesef ki iyi bir uçuş okulu bulmak zor olabiliyor. Özellikle yabancı olduğunuz bir ülkede uçuş okulu seçmenin çok daha zor olduğu aşikardır. Amerika, en çok uçuş okulunun bulunduğu bölge olarak en başta geliyor. Okulların fazla olması, bizlere hem pozitif hemde negatif olarak yansıyor. Bizlerin üzerine düşen ise, pozitif yanlarının, negatif yanlarından daha fazla olduğu okulları bulmak. Bunu yaparken de videoda da bahsettiğim bu ana başlıkları göz önünde bulundurmak.

0:00​ Boston'dan merhaba
1:55​ 1- Okullar öğrencilerden hangi şartlarla ödeme kabul ediyorlar?
3:51​ 2- Uçaklara ne sıklıkla bakım yapılıyor? Nasıl bakım yapılıyor?
6:05​ 3- Solo uçuşlara ne zaman gönderiyorlar ve kaç saat ortalamada PPL aldırabiliyorlar?
9:53​ 4- Uçuş öğretmenlerinin öğrencilere ne kadar faydası var?
13:30​ 5- Yer dersleri için üretilen bahaneler neler?
15:48​ 6- Uçak değiştirmek neden zararlı?
18:15​ Havadan

Binlerce liralık ödemeler yapıp, birikimlerinizden vazgeçiyor, hatta borçlanıp bu eğitimleri alabilmek için bin bir türlü sıkıntıların içine sokuyoruz kendimizi. Hiç kimsenin çöpe atacak parası olmadığı gibi, bir de paramızı ödeyip almak istediğimiz hizmeti yada eğitimi alamamak çok daha kötü. Bu yüzdendir ki okul seçimlerinde çok detaylı araştırmalar yapmalı ve insanlarla birebir görüşerek hem tecrübelerinden, hemde farklı fikirlerinden faydalanmamız gerekiyor.


Bu başlıklar altında bilgiler edinmek ve okullarla görüşme yapılacağı zaman göz önünde bulundurmak oldukça önemli. Bu konular, çok daha fazla detaylandırılabilir. Örneğin ödeme yapma koşulları hakkında daha fazla detaylı düşünmek ve adımlar atmak sizler için faydalı olacaktır.


Videoda bahsettiğim Amerika ortalama ppl alma saatini kendiniz de araştırıp sonuçları görebilirsiniz. Bu oranlar aşağı yukarı her ülkede benzerlikler gösterecektir. Eğitim alacağınız ülkeye göre araştırmalar yaparak, genel durum hakkında bilgi edinebilir ve kendinize yol çizebilirsiniz.


https://en.wikipedia.org/wiki/Private...​

İnstagramdan Takip Edin:
https://www.instagram.com/ilkertasci

Check out more details here: http://www.youtube.com/watch?v=pwpvUKTrIqo

Views: 3

Comment

You need to be a member of Muskogee Central High Class of 1967 to add comments!

Join Muskogee Central High Class of 1967

© 2023   Created by Mike Simpson.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service